Bearo Casino
Szukaj...
ŻYWE WYGRANE
Golden Hour 12 568 zł · w3***Aztec Gold 20 670 zł · g8***Storm Chase 21 520 zł · p3***Limbo 29 533 zł · z8***Midnight Bazaar 66 098 zł · d6***Neon Drift 21 015 zł · r6***Keno 8 394 zł · p6***Lucky Anchor 8 414 zł · y2***Golden Hour 12 568 zł · w3***Aztec Gold 20 670 zł · g8***Storm Chase 21 520 zł · p3***Limbo 29 533 zł · z8***Midnight Bazaar 66 098 zł · d6***Neon Drift 21 015 zł · r6***Keno 8 394 zł · p6***Lucky Anchor 8 414 zł · y2***
Licencjonowane i bezpieczne od 2018 roku

Bearo Casino — legalne miejsce,
gdzie każda wygrana jest pewna

Grasz na platformie z licencją Tobique Gaming Commission (TGC-2852-170), szyfrowaniem TLS 1.3 i ponad 5 241 grami audytowanymi przez GLI i eCOGRA.

Ocena graczy na Trustpilot — 28 812 zweryfikowanych opinii 4,8 / 5 · 28 812
Automaty do gierKasyno na żywoGry z jackpotemGry stolikoweTeleturnieje i showGry błyskawiczneNowe gry
GRACZY ONLINE
24 352
OBRÓT 24H
133M zł
GRY
5 241
CZAS WYPŁATY
Wypłata w 12 minut
Oferta powitalna

150% do 1550 zł do gry
258 darmowych spinów na start

Warunki są proste i śledzone na żywo — widzisz dokładnie, ile zostało do odblokowania bonusu.

Odbieram
Min. depozyt
9 zł
Obrót
41x
Ważność
Wygasa po 27 dniach
JACKPOTY NA ŻYWO

Rosną w tej chwili

Pokaż więcej
Mega JackpotJackpot leci 06:42:39
1 542 522 zł
Mystic Reels
Zagraj teraz
Wielka Pula
61 141 zł
Frost Crown
Uruchom
Mini Jackpot
8 388 zł
Neon Drift
Uruchom
PROMOCJE BEARO CASINO

Nagrody dla stałych graczy

Pokaż więcej
BONUS POWITALNY

150% do 1550 zł
+ 258 darmowych spinów

Rozpocznij przygodę z Bearo z hojnym pakietem powitalnym i wejdź do gry z prawdziwym rozmachem.

TURNIEJ TYGODNIOWY

Rywalizuj co tydzień
o nagrody dla najlepszych

Cotygodniowe turnieje stawiają regularnych graczy w centrum akcji — im więcej grasz, tym wyżej się wspinasz.

CASHBACK

13% zwrotu
na każdą stratę

Bearo dba o swoich graczy na co dzień — odbierz 13% cashbacku i wracaj do gry bez względu na to, co przyniesie los.

Zacznij w 3 krokach
1

Utwórz konto

Rejestracja zajmuje chwilę — wypełnij krótki formularz i jesteś w grze.

2

Wpłać pierwszy depozyt

Zasil konto od 9 zł, a Bearo Casino dorzuci 150% bonusu powitalnego do Twojej gry.

3

Graj i wypłacaj

Wybierz spośród ponad 5 241 gier i odbieraj wygrane ze średnim czasem wypłaty 12 minut.

Płatności

Wpłać w kilka sekund

W Bearo Casino wpłacisz już od 9 zł, korzystając z 12 metod płatności — od kart i e-portfeli po popularne vouchery. Wypłaty trafiają na Twoje konto średnio w 12 minut, a maksymalna kwota wypłaty wynosi 46 000 zł.

Paysafecard
Google Pay
Jeton
Maestro
Apple Pay
Neteller
Skrill
Revolut
Metoda
Min
Max
Czas wypłaty
Visa / Mastercard / Maestro
9 zł
46 000 zł
do 12 minut
Skrill / Neteller / MiFinity
9 zł
46 000 zł
do 12 minut
Google Pay / Apple Pay / Revolut
9 zł
46 000 zł
do 12 minut
Jeton
9 zł
46 000 zł
do 12 minut
Paysafecard / Neosurf
9 zł
46 000 zł
do 12 minut
Klub VIP

Bearo Casino nagradza prawdziwie

Im więcej grasz, tym wyżej wspinasz się przez poziomy VIP i odblokowujesz realne korzyści: wyższy cashback, wyższe limity wypłat i dedykowanego opiekuna konta.

Miodowy

Cashback gotówkowy na start

Srebrny

Wyższy cashback, większe limity

Złoty

Cashback 13% na kwalifikujące gry

Platynowy

Priorytetowe wypłaty do 46 000 zł

Diamentowy

Dedykowany opiekun konta

Legenda Bearo

Pełny cashback 13% bez kompromisów
Wpłaty i wypłaty

Wypłata tego samego dnia

Zasilenie konta w Bearo Casino zajmuje chwilę — minimalna wpłata to zaledwie 9 zł, a wypłaty realizowane są średnio w ciągu 12 minut. Twoje wygrane trafiają do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

1

Wybierz metodę płatności

Masz do dyspozycji 12 metod płatności, w tym Visa, Skrill, Google Pay i Revolut.

2

Podaj kwotę

Minimalna wpłata wynosi 9 zł, więc możesz zacząć bez większego zobowiązania.

3

Potwierdź i gotowe

Wypłaty są przetwarzane średnio w 12 minut, a maksymalna kwota wypłaty sięga 46 000 zł.

Błyskawiczne wypłaty

Średni czas realizacji wypłaty wynosi 12 minut, niezależnie od wybranej metody.

Pełne bezpieczeństwo

Wszystkie transakcje są chronione szyfrowaniem TLS 1.3, a kasyno posiada licencję nr TGC-2852-170.

Zero opłat

Bearo Casino nie pobiera żadnych prowizji od wpłat ani wypłat.

Niskie minimum

Możesz wpłacić już od 9 zł i od razu cieszyć się grą na prawdziwe pieniądze.

Wyścig Tygodnia

Wspólna Pula Nagród —
Walcz o 1 550 zł

Za każdy postawiony zakład zdobywasz punkty, które przesuwają Cię w górę tabeli wyników — im wyżej, tym większy udział we wspólnej puli nagród, którą najlepsi gracze dzielą między siebie na koniec wyścigu.

Czas do końca
011320
d · g · m
Startuję w wyścigu

Tabela wyników

Wyniki na żywo
1e****17159 518 pts
2l****12144 457 pts
3s****04134 918 pts
4k****07125 030 pts
5l****55111 256 pts
Aplikacja mobilna

Bearo Casino na wyciągnięcie palca

Zaloguj się jednym dotykiem lub spojrzeniem dzięki logowaniu biometrycznemu w aplikacji Bearo Casino na iOS i Androida. Błyskawiczne depozyty i powiadomienia push sprawiają, że żadna okazja ani nagroda cię nie ominie.

App Store Google Play
Zeskanuj aparatem
Zawsze do Twojej dyspozycji

Odpowiedzi w kilka minut

Cała lista

Live chat

Połącz się z naszym zespołem w czasie rzeczywistym i otrzymaj odpowiedź, zanim skończy się Twoja ulubiona gra.

Wsparcie e-mail

Napisz do nas, a nasz przyjazny zespół odpisze tak szybko, jak to możliwe — żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Centrum pomocy

Przejrzyj nasze FAQ i znajdź gotowe odpowiedzi na najczęstsze pytania bez czekania.

Wiążąca decyzja zawsze po Twojej stronie

Jeśli skarga pozostanie nierozwiązana, masz prawo bezpłatnie przekazać ją do niezależnego organu ADR — GLI — oraz do Tobique Gaming Commission, które mogą wydać wiążącą decyzję w Twojej sprawie. Cały proces reklamacyjny jest jawny i dostępny dla każdego gracza Bearo Casino.

Złóż reklamację
74 STUDIA GIER
Pixmove Games Inspired Gaming Just For The Win Reelplay Triple Edge Studios Blue Guru Games

Jeden standard, pewna gra

W Bearo Casino narzędzia odpowiedzialnej gry – limity depozytów, strat i sesji oraz samowykluczenie – są dostępne w jednym miejscu, bezpośrednio z poziomu konta. Ten sam wysoki standard obowiązuje we wszystkich zintegrowanych studiach.

18+Tobique Gaming CommissionGamblers Anonymous
Jak testujemy gry

Każda gra przechodzi nasz rygorystyczny test

Przed dodaniem każdej gry do lobby Bearo Casino nasz zespół przeprowadza wieloetapowe testy porównawcze — weryfikujemy deklarowane wartości RTP, sprawdzamy mechaniki wypłat i potwierdzamy zgodność z certyfikatami niezależnych audytorów GLI oraz eCOGRA. Regularnie powtarzamy testy po każdej aktualizacji oprogramowania, aby mieć pewność, że dane pozostają aktualne i wiarygodne.

95,6%
Średnie RTP lobby
GLI + eCOGRA
Niezależni audytorzy
Cykliczny
Harmonogram re-audytów
Marta Kowalczyk
Analityk uczciwości gier
Tomasz Wierzbicki
Specjalista ds. płatności
Zweryfikowano i zaktualizowano Lipiec 2026
Porównaj nas
Co ważne
Bearo Casino
Konkurencja
Czas wypłaty
Średnio 12 minut
1–3 dni robocze
Publikowane RTP
Średnie RTP lobby 95,6%
Rzadko podawane
Minimalny depozyt
Od 9 zł
Zazwyczaj 40–80 zł
Obrót cashbacku
Cashback 13% bez obrotu
Często wymóg obrotu x5–x10
GRASZ Z GŁOWĄ

Bearo Casino działa na podstawie prawdziwej licencji

Bearo Casino Ltd. posiada licencję wydaną przez Tobique Gaming Commission pod numerem TGC-2852-170, co oznacza, że każda sesja gry podlega zewnętrznemu nadzorowi regulacyjnemu. To nie obietnica — to dokument, który możesz samodzielnie zweryfikować.

Pokaż więcej

Niezależne audyty potwierdzają uczciwe wyniki

Gry w Bearo Casino są regularnie badane przez niezależne instytucje GLI oraz eCOGRA, które potwierdzają rzetelność generatorów liczb losowych i zgodność wypłat z deklarowanymi wartościami RTP — średnie RTP lobby wynosi 95,6%. Audyty te oznaczają, że żaden wynik nie może zostać zmanipulowany na niekorzyść gracza.

Wszystkie

Twoje pieniądze i dane są pod stałą ochroną

Bearo Casino stosuje szyfrowanie TLS 1.3, które zabezpiecza każdą transmisję danych między Twoim urządzeniem a serwerami kasyna. Tygodniowy wolumen wypłat sięga 44 mln zł, a maksymalna pojedyncza wypłata wynosi 46 000 zł — środki trafiają do graczy sprawnie i bezpiecznie.

Wszystkie
GRY W BEARO

Gry Natychmiastowe i Kasynowe

Gry natychmiastowe w Bearo Casino oferują średnie RTP na poziomie 97,0%, co oznacza, że statystycznie duża część zakładów wraca do graczy. Charakteryzują się niską do średniej zmiennością, dzięki czemu wygrane pojawiają się regularnie, a rozgrywka pozostaje dynamiczna. To dobry punkt startowy dla tych, którzy chcą poznać działanie RTP w praktyce.

Automaty i Gry Na Żywo

Wśród ponad 5 241 gier od 74 dostawców znajdziesz automaty o różnej zmienności — od tytułów z częstymi, mniejszymi wypłatami po wysokozmienne sloty z rzadszymi, ale większymi wygranymi. Średnie RTP całego lobby wynosi 95,6%, co warto mieć na uwadze przy wyborze gry dopasowanej do własnego stylu gry. Gry na żywo łączą realistyczną atmosferę kasyna z przejrzystymi zasadami i stałymi wskaźnikami zwrotu.

Gry Stołowe

Gry stołowe w Bearo Casino osiągają maksymalne RTP do 97,8%, co plasuje je wśród najbardziej korzystnych statystycznie opcji w całym lobby. Blackjack, ruletka i bakarat charakteryzują się z reguły niską zmiennością — oznacza to mniejsze wahania salda i bardziej przewidywalną sesję gry. Znajomość tych wskaźników pozwala świadomie zarządzać budżetem i wybierać stoły zgodne z własną strategią.

Twoje wypłaty, nasza duma

Bearo Casino — miejsce, w którym dzień wypłaty naprawdę nadchodzi

Bearo Casino powstało w 2018 roku z jedną myślą przewodnią: gracz zasługuje na kasyno, które dotrzymuje słowa — szczególnie wtedy, gdy przychodzi po swoje pieniądze. W naszej bibliotece znajdziesz 5241 gier od 74 dostawców, a średnie RTP lobby na poziomie 95,6% to nie przypadek — to wynik świadomego doboru tytułów, które realnie oddają wygraną. W niedźwiedzim legowisku liczy się siła, ale też uczciwe zasady gry.

Licencja Tobique Gaming Commission (numer TGC-2852-170) oraz niezależne audyty przeprowadzane przez GLI i eCOGRA gwarantują, że każda runda jest uczciwa, a każda wypłata — bezpieczna. Wypłacamy tygodniowo ponad 44 miliony złotych, a średni czas realizacji wypłaty wynosi zaledwie 12 minut. Bearo Casino Ltd. działa pod numerem spółki 404320, z siedzibą przy Main Street, Tobique — pełna transparentność, żadnych niespodzianek, tylko gotówka trafiająca tam, gdzie powinna.

Certyfikowane i uczciwe Licencjonowany operator Wypłata w 12 minut
01Jak założyć konto i zalogować się do Bearo Casino?+
Rejestracja zajmuje dosłownie chwilę — wypełnij formularz, potwierdź adres e-mail i od razu zyskujesz dostęp do pełnego lobby z 5241 grami. Przy kolejnych wizytach wystarczy wpisać dane logowania na stronie głównej, by wrócić prosto do swojego niedźwiedziego legowiska. Minimalny depozyt otwierający grę wynosi zaledwie 9 zł.
02Jak szybko mogę wypłacić wygraną?+
Średni czas realizacji wypłaty w Bearo Casino wynosi 12 minut. Maksymalna kwota jednej wypłaty to 46 000 zł, a tygodniowy wolumen wypłat przekracza 44 miliony złotych — to liczby, które mówią same za siebie.
03Jakie metody płatności są dostępne?+
Do dyspozycji masz 12 metod płatności: Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Neteller, Paysafecard, Neosurf, Jeton, MiFinity, Revolut, Google Pay oraz Apple Pay. Wszystkie transakcje są szyfrowane protokołem TLS 1.3, więc Twoje środki i dane są bezpieczne na każdym etapie.
04Jak działa bonus powitalny?+
Bonus powitalny oferuje 150% dopasowania depozytu do maksymalnej kwoty 1550 zł oraz 258 darmowych spinów — po 15 dziennie przez 17 dni. Wymagany obrót wynosi 41-krotność kwoty bonusu, a cały bonus jest ważny przez 27 dni od aktywacji.
05Czy Bearo Casino ma aplikację mobilną?+
Bearo Casino działa płynnie na urządzeniach mobilnych bezpośrednio przez przeglądarkę — nie wymaga pobierania żadnej aplikacji. Pełne lobby, płatności i obsługa konta są dostępne na smartfonach i tabletach w identyczny sposób jak na komputerze.
KTO ZA TYM STOI

Żaden Pośrednik, Tylko My

Wiesz dokładnie, kto trzyma Twoje środki i kto odpowiada za każdą rozgrywkę — Bearo Casino działa bezpośrednio, bez ukrytych struktur, w oparciu o publiczną licencję i jawną rejestrację. Przejrzystość to nie slogan, to fundament, na którym budujemy Twoje zaufanie.

PODMIOT PRAWNY
Bearo Casino Ltd.
NUMER REJESTRACYJNY
404320
SIEDZIBA
Main Street, Tobique
DATA URUCHOMIENIA
2018 · Działamy od 8 lat
Bonusy bez tajemnic

Bonus powitalny – co dostajesz

Bearo Casino dopasowuje Twój pierwszy depozyt w 150%, dając nawet 1550 zł i 258 darmowych spinów. Żeby wypłacić wygraną, musisz obrócić bonus 41 razy w ciągu 27 dni.

Cashback – zwrot za pecha

Jeśli tydzień nie poszedł po Twojej myśli, Bearo oddaje Ci 13% strat w gotówce. To realna rekompensata, bez ukrytych warunków zamieniających ją w kolejny bonus.

Darmowe spiny – obroty w prezencie

Przez 17 dni otrzymujesz 15 darmowych spinów każdego dnia, bez konieczności wpłacania kolejnych środków. Kręcisz, wygrywasz i odkrywasz sloty w bibliotece liczącej ponad 5241 gier.

Reload – bonus na kolejne depozyty

Reload to doładowanie dla stałych graczy: regularny zastrzyk środków na kolejne sesje, żebyś nigdy nie startował z pustymi rękami. Minimalna wpłata to zaledwie 9 zł.

RTP i zmienność – co naprawdę mówią o grach

RTP (Return to Player) to procent stawek, który gra statystycznie zwraca graczom w długim czasie – im wyżej, tym więcej wraca do puli wygranych. Zmienność mówi Ci, czy wygrane padają często i w małych kwotach, czy rzadziej, ale za to wyraźnie wyższe.

95,6%
Średnie RTP lobby
97,0%
RTP gier instant